Jako nejlepší a nejjednodušší způsob rezervace / objednání zájezdu doporučujeme využití našeho online rezervačního systému, kde je možné snadno vyhledat zájezd dle Vámi požadovaných kritérií (termínu, počtu osob, ceny a dalších). Do rezervačního systému můžete vstoupit dvěma způsoby:

  • kliknutím na bílý nápis „Vyhledání / online rezervace“ vpravo nahoře na hlavní liště
  • kliknutím na jakoukoliv cenu v tabulce cen, která se nachází na stránce s popisem ubytovací kapacity (pod popisem apartmánů / pokojů)

POSTUP REZERVACE / OBJEDNÁVKY

1) VÝBĚR UBYTOVÁNÍ

  • Dle Vámi požadovaných kritérií vyberte ubytování, o které máte zájem (země, středisko, termín, počet osob, cena, doprava). Vyplnění těchto kritérií není povinné, ale nabídka zájezdů se zobrazí až v případě, že počet výsledků vyhovující požadovaným kritériím je menší než 500.
  • Zvolte počet apartmánů, o které máte zájem a klikněte na tlačítko „rezervovat“.

Pokud není zadaný požadovaný počet osob, uvedené ceny ubytování platí pro plné obsazenosti apartmánů. Po kliknutí na příslušnou cenu se zobrazí ceny při nižších obsazenostech.

U jednotlivých typů ubytování je uveden počet apartmánů, který je volný a možný k okamžitému objednání; pokud se u ubytování objeví nápis „na vyžádání“, musíme jej nejdříve vyžádat u ubytovatele a Vás o jeho dostupnosti budeme informovat cca do 2 až 3 pracovních dnů. I v tomto případě je však postup rezervace stejný jako u apartmánů, které jsou volné. Pokud se u ubytování zobrazí nápis „vyprodáno“, není již možné jej zarezervovat ani vyžádat u ubytovatele.

2) NEZÁVAZNÁ REZERVACE

V dalším kroku vyplňte Vaše jméno, příjmení, telefon a e-mailovou adresu, na kterou Vám bude zasláno potvrzení o Vaší rezervaci, případně informace o dostupnosti ubytování, které je třeba nejdříve vyžádat u ubytovatele.

Po kliknutí na tlačítko „rezervovat“ se zobrazí shrnutí Vašich osobních údajů a požadovaného ubytování. Na zadanou emailovou adresu Vám bude odesláno potvrzení o rezervaci a její platnost.

3) OBJEDNÁVKA

Objednávka je stále nezávazná, závaznou se stává až v okamžiku, kdy od Vás obdržíme zálohu, případně celou platbu.

K objednávce lze přejít buď přímo v rezervačním systému ihned po rezervaci (kliknutím na tlačítko „objednat ihned“ při zobrazení shrnutí Vašich osobních údajů) nebo kliknutím na odkaz v emailu o potvrzení rezervace a dále na červené tlačítko „objednat“. Tento odkaz je funkční pouze do doby platnosti rezervace. Pokud platnost vyprší, je třeba rezervaci provést znovu.

3) VYPLNĚNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Po kliknutí na tlačítko „objednat“ se zobrazí formulář, kde vyplníte osobní a kontaktní údaje na objednatele zájezdu a zaškrtnete požadovanou obsazenost zvoleného ubytování (počet osob na apartmán). V dalším kroku (po kliknutí na tlačítko „pokračovat“) se pak zobrazí formulář k vyplnění osobních údajů dalších cestujících.

4) VYPLNĚNÍ DALŠÍCH POŽADOVANÝCH SLUŽEB

V následujícím kroku vyplníte u každého účastníka požadovaný způsob dopravy (v případě autobusové dopravy také nástupní místo), pojištění, skipas a zaškrtněte políčko „věrnostní sleva“ u účastníků, kteří se v minulosti s naší CK zúčastnili zájezdu alespoň třikrát.

V dalším kroku zkontrolujete shrnutí Vaší objednávky a potvrdíte tlačítkem „objednat“.

5) CESTOVNÍ SMLOUVA A PLATBA

Na základě údajů z Vaší objednávky Vám zašleme cestovní smlouvu s celkovou kalkulací Vašeho zájezdu a informace k platbě (výše zálohy, číslo účtu, variabilní symbol, doba splatnosti…).

Při neuhrazení požadované částky do uvedené doby splatnosti Vaše rezervace automaticky končí.Lyžování v Rakousku
EuroskiVyhledávání / online rezervace
SEO webu sledují SEO nástroje.cz